Zeytinburnu Motorlu Panjur Tamiri

Zeytinburnu Motorlu Panjur Tamiri

Zeytinburnu motorlu panjur tamiri, sizlere uzman ekibiyle kaliteli, garantili teknik servis hizmetini sunmaktadır. Zeytinburnu bölgesinde ve çevresinde mobil gezici servis araçlarıyla en hızlı servis imkânını sizlere sunmaktadır.

Firma Adı: Dekofuar Dekorasyon
Yetkili: Özgür KÜÇÜKTAŞKIN
Telefon: 0507 341 42 98
Email: info@dekofuar.com.tr

Motorlu panjur ürünleri, günümüzde artık her alanda kullanılmaktadır. Ev pencerelerinde, işyerlerinde ve araba garajlarında uygulanabilmektedir.

Zeytinburnu motorlu panjur modellerimizi görmeden karar vermeyin.

Otomatik Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjur sistemleri, hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Otomatik panjurlarda en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmek önemlidir.

Örneğin; motorlu panjurun, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda panjur lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklı bir arızadır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir.

Zeytinburnu motorlu panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimiz garantilidir. Kullanılan tüm yedek parça ve ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamamızdadır.

Zeytinburnu Otomatik Panjur Servisi, Yaptığımız İşin Arkasındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*