Çengelköy Motorlu Panjur Tamiri

cengelkoy-motorlu-panjur-tamiriÇengelköy motorlu panjur tamiri, sizlere uzman ekibiyle kaliteli, garantili teknik servis hizmetini sunmaktadır. Çengelköy bölgesinde ve çevresinde mobil gezici servis araçlarıyla en hızlı servis imkânını sizlere sunmaktadır.

Motorlu panjur ürünleri, günümüzde artık her alanda kullanılmaktadır. Ev pencerelerinde, işyerlerinde ve araba garajlarında uygulanabilmektedir.

Otomatik Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjur sistemleri, hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Otomatik panjurlarda en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmek önemlidir.

Örneğin; motorlu panjurun, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklı bir arızadır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir.

Çengelköy motorlu panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimiz garantilidir. Kullanılan tüm yedek parça ve ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamamızdadır.

Çengelköy Otomatik Panjur Servisi, Yaptığımız İşin Arkasındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*