butonlu-motorlu-panjur

Butonlu (Düğmeli) Motorlu Panjur

Butonlu motorlu panjur sistemleri, günümüzde yaygın olarak kullanılan depo ,sanayi kapılarında ve ev pencere sistemlerinde kullanılır.

Butonlu sistem olarak adlandırdığımız ürün düğmeli sistem olarak bilinir. Motorlu panjur montajı yapılarak, elektrik hattı sıva üstü veya isteğe bağlı gömme düğmeler takılarak elektrik akımı verilir. Düğmelere basarak motorlu panjuru kumanda edersiniz.

Düğmeli motorlu panjur depo alanlarına ne gibi fayda sağlar.

Genelde büyük firmaların depolarında çok sayıda kişi çalışmaktadır. Kumandalı sistem uygulaması kullanıldığında bu tip iş yerlerinde kumandanın kaybolma olasılığı veya bir çalışanın cebinde unutma olasılığı yüksek olduğundan depo gibi yerlere butonlu motorlu panjur sistemi yapılır.

Ev pencere ve kapılara neden butonlu panjur yapılır.

Evde pencere ve kapı sayısı çok olduğundan en çok karşılaşılan sıkıntı, kumandaların karışmasıdır. Hangi kumanda hangi penceredeki motorlu panjuru hareket ettiriyor gibi sorunlar çıkmaktadır. Düğmeli sistem uygulanan pencere veya kapılarınızın hemen yanına konularak daha rahat otomatik panjurunuzu hareket ettirmenize imkan tanır. Kumandayı kaybettim gibi sıkıntılarınız ortadan kalkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*